BUITENSAUNA BARRELSAUNA 160 PROMO
- Thermowood hout
- Alleen sauna ruimte
- Diepte 160 cm
- Diameter 205 cm
- Hoogte 215 cm
- Twee sauna banken op verschillende hoogtes
- Voor 2 tot 3 personen
- Gewicht ongeveer 600 kg
- Materiaaldikte 42 mm
- Sauna deur in brons glas
- Ongemonteerd en onbehandeld geleverd
- Compleet geleverd met dakshingles zwart, bevestigingsmateriaal, saunabank(en) en vloervlonder.
De € 3999,00
En stock
Barrelsauna 160 Promo






| Type de sauna | Sauna infrarouge thérapeutique |
|---|---|
| Vestiaire | Non |
| Salle de sauna | Oui |
| Véranda de détente | Non |
| Longueur de la salle de sauna | 140 cm |
| Nombre de banques | 2 |
| Nombre de personnes | 2 |
| poêle | Elektrisch |
| Sauna finlandais puissant | 6 of 9 KW |
| Prise ordinaire | Non |
| matériel | Thermowood |
| Epaisseur du matériau | 42 mm |
| Diamètre du sauna extérieur | 205 cm |
| Largeur | 205 cm |
| profondeur totale | 160 cm |
| Hauteur maximale | 215 cm |
| Fourni en kit | Ja |
| Traité | Nee |
| Bardeaux de toit noirs | Ja |
| Taille de la palette | 203 x 113 x 100 cm |