INFRAROOD SAUNA 125 VALERO PRO OUTLET ASTEN
- OUTLETMODEL- OP=OP (TRANSPORTSCHADE)
- Therapeutische infrarood sauna
- Speciaal voor verlichting spier- en
gewrichtspijnen! - Nu met 'detox' functie tot 75 graden
- 2-persoons infrarood sauna
- Buitenafmeting: 125 cm x 100 cm x 190 cm
- Afmeting grootste paneel: 125 x 8 x 190 cm (splitsbaar tegen meerprijs)
- Vermogen: 2260 Watt / 230 Volt
- Straler : 4 Infraheat™ Intense stralers
- Straler : 2 Infraheat™ Low EMF Nano Carbon XL stralers
- Straler : 1 Infraheat™ full spectrum ruby straler
- Binnenkant: Red cedar
- Buitenkant: Fiberboard, altijd afgewerkt in kleur Ral 9003 wit mat
- GRATIS LEVERING IN NEDERLAND EN BELGIE (can not send to UK or FRANCE)!
€ 2699,00
TVA comprise
En stock




| Type de bois | White Ceder |
|---|---|
| Manuel | manual click here... |
| Type de sauna | Sauna infrarouge thérapeutique |
| Therapeutische werking | Oui |
| Fonction de désintoxication | Oui |
| Panneau de contrôle numérique | Oui |
| Réglage de la température | 30 tot 75°C |
| Nombre de personnes | 1, 2 |
| Largeur | 125 cm |
| profondeur totale | 100 cm |
| Hauteur maximale | 190 cm |
| Mounting height | 200 cm |
| Taille du plus grand panneau | 125 x 190 x 6 cm |
| Puissance | Watt |
| Prise ordinaire | Oui |
| Radiateur intense Infraheat™ | 4 Infraheat™ Intense |
| Radiateur en carbone Infraheat™ | 2 Infraheat™ Carbon |
| Radiateur à spectre complet Infraheat™ | 1 Infraheat™ fullspectrum |
| Infraheat™ foot radiator | Optioneel (meerprijs) |
| Projecteur de banc / projecteur de mollet commutable séparément | Oui |
| Système audio | Ja - Radio, Bluetooth en USB |
| Aromathérapie | Oui |
| Plaque aromatique | Oui |
| Thérapie par les couleurs | Aktie nu: Ja, Ultra Bright LED Kleurentherapie 16 kleuren |
| Double paroi | Oui |
| Matériau à l'intérieur | White Ceder |
| matériau extérieur | Fiberboard |
| Couleur extérieure | RAL 9003 wit mat |
| y compris un paquet d'actions temporaires d'une valeur de 399 euros | Oui |
| Devant et derrière | 125*190*6 cm |
| Parois latérales | 100*190*6 cm |
| Toit et plancher | 125*100*6 cm |
| & autres petites pièces | (Kuitstraler, bank, ruggensteunen) |
| Carton 1: | 198*132*17 cm Brutto 56 kg / Netto 49 kg |
| Carton 2: | 192*105*27 cm Brutto 65 kg / Netto 58 kg |
| Carton 3: | 117*105*28 cm Brutto 42 kg / Netto 37 kg |